Postitatud

Kontakt

info@kideocall.com

+372 5650 6795 (e-hoiud ja keeleringid)
+372 518 6600 (meediapäringud ja koostöö)

Meie tuumiktiim

Algataja & turundusjuht
Liis Siiroja (liis.siiroja@kideocall.com, +372 518 6600) 

E-õppe spetsialist & koordinaator
Liis Vääna (liis@kideocall.com, +372 5650 6795) 

KideoCall’i keeleringide juhendajad ja e-lapsehoidjad leiad siit.

 

Meid on aidanud ja aitamas

Võtmementorid
Raido Pikkar (Thorgate, Latitude59) 
Aleksander Gansen (Supplain, WOF Labs) 
Ede Schank Tamkivi (Noorte Vabamu)
Evelin Kivioja (Pipedrive)

Teenusedisainer ja IT-projektijuht
Kersti Vaikmaa

Teaduskoostöö koordinaator
Igor Blumberg

Digitaalse turunduse konsultant
Janek Jaago (DigiAdvisor)

Kujundaja
Pille Tammejõe

Veebiarendajad
Mariliis Alev ja Mikk Meerents (Veebmik)

Raamatupidaja
Martin Esinurm (NordFinance)

Partnerlussuhete koordinaator
Regina Teino

Kommunikatsiooni praktikandid
Katrina Helstein
Berit Poljakov
Meelia Muld

Meie lugu

 

KideoCall (endise nimega E-lapsehoidja) on sündinud Liis Siiroja isiklikust vajadusest. Kevad 2020. Globaalne pandeemia. Riik keerati lukku. Kodukontori ajastu tegelik algus. Ka Liis oli kodus, koos elukaaslase ja kahe vahva mudilase: 3-aastase tütre ja 6-kuuse pojaga.

Esmalt korraldati kodukontor ümber nii, et elutuppa loodi juurde üks töökoht koos arvutilauaga. Liisile meenub mälupilt: mees töötas arvutilaua taga, poeg roomas tema jalge vahel, 3-aastane tüdruk mängis laua kõrval ning Liis astus köögist elutuppa. Tol hetkel kõik justkui nagu töötas. Aga ikkagi, kas nii peakski asjad olema ühes hästi toimivas kodus, kuhu on integreeritud kodukontor?

Liis leppis oma lasteaiaõpetajast emaga kokku, et ema hakkab 3-aastase tütrega videokõne sessioone tegema. Neist sessioonidest said pere jaoks need kindlad kaks tundi päevas, mil kõik toimis päriselt hästi. Mees töötas rahus arvuti taga, tütar mängis videokõne vahendusel teises toas vanaemaga ja poeg magas. Liis nautis vahelduseks oma aega.

Eriolukord lõppes. Liisi ema naases tööle. Vanaema ei saanud enam regulaarselt videokõne sessioone teha. Liis tabas end mõttelt: miks pole olemas võimalust, et saaksin vajalikul hetkel mõne teise videovanaema või online-lapsehoidja veebi kaudu broneerida?

Nii algaski KideoCall’i (toonase E-lapsehoidja) lugu. Liis arendas NULA inkubaatoris ja koostöös Tehnopoliga paindliku teenuse, kus lapsevanem saab võtta ajaakna iseendale. Ja laps saab samal ajal pühendunud mängukaaslase, kes lähtub konkreetsest lapsest ja ta huvidest, pakub aktiivset tegevust ning suhtlusvõimalust. Alates 2023. aastast pakub KideoCall ka virtuaalseid keeleringe eesti keele arendamiseks. Tänaseks on loodud toimiv platvorm, mille taga on lastega töötavate spetsialistide võrgustik. KideoCall on viinud läbi üle 1500 tunni e-hoide ja virtuaalseid keeletegevusi ning arendab teenust edasi koostöös KÜSKi, Siseministeeriumi ja Tehnopoliga.

Loe ka Pere ja Kodu e-lapsehoidmise kogemusest ning broneeri KideoCall prooviks siit!

MTÜ Kideo

reg. 80587723
Sõle 71-26, 10312 Tallinn
LHV EE227700771005873312
SWIFT LHVBEE22

MTÜ Kideo eesmärk on laste, lapsevanemate ja lastega tegelevate spetsialistide toimetuleku, arengu ja suhtluse toetamine. Põhikiri on leitav siit. MTÜ järgib oma tegevuses vabaühenduste eetikakoodeksit.

Asutajad: Liis Siiroja, Igor Blumberg
Juhatus: Igor Blumberg
Liikmed: Liis Siiroja, Liis Vääna

Majandusaasta aruanded

2022
2020-2021

Toetatud projektid

2022-2024
2021-2022